Narzędziownik animatora 60+ [rekrutacja do projektu]

Narzędziownik animatora 60+ [rekrutacja do projektu]

Z przyjemnością informujemy, iż od maja startujemy z nowym, innowacyjnym projektem pn. „Narzędziownik animatora 60+”, w ramach którego przygotujemy i przetestujemy zestaw użytecznych materiałów ułatwiających realizację zajęć tanecznych Hip Hop dla seniorów.

Pewnie już zetknęliście się już z naszą taneczną ekipą Yoł Yoł Seniorzy, która propaguje kulturę uliczną wśród najstarszych mieszkańców Łodzi i województwa oraz dzieli się swoimi umiejętnościami na scenie oraz podczas wolontariatu … Mamy nadzieję, że tak!!!

Postanowiliśmy podzielić się z Wami naszymi doświadczeniami w formie gotowych rozwiązań i praktycznych narzędzi. Pomysł adresowany jest do instruktorów tańca, trenerów fitness, animatorów oraz terapeutów ruchowych, którzy chcą wzbogacić swój wachlarz współpracy z osobami 60+.

W okresie maj – sierpień 2023 r. będziemy dopracowywali zaproponowane rozwiązania, aby już od sierpnia każdy mógł z nich korzystać i czerpać radość z nowych inicjatyw realizowanych z seniorami z Hip Hopem w tle.

Tymczasem poszukujemy śmiałych, odważnych i lubiących wyzwania wolontariuszy 60+, którzy pragną się rozwijać i poznawać nowe rzeczy oraz dzielić się wiedzą z innymi do współpracy w procesie testowania naszej innowacji. Będzie on polegał na czynnym udziale w bloku 8-miu dwugodzinnych warsztatów tanecznych Hip Hop z profesjonalnym instruktorem, podczas których będziemy weryfikować użyteczność naszych pomysłów.

Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmowane są mailowo (kontakt@centerko.org) za pośrednictwem formularza motywacyjnego do dn. 18.05.2023 r.

formularz motywacyjny

formularz motywacyjny doc

Kryteria udziału w testowaniu:

  • wiek 60+,
  • zamieszkanie na terenie woj. łódzkiego lub planowanie działań na rzecz regionu,
  • brak przeciwwskazań do podejmowania aktywności ruchowej,
  • doświadczenie w realizacji działań wolontaryjnych oraz aktywnościach tanecznych,
  • mile widziani emerytowani tancerze.

harmonogram testowania

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: Mariusz Kołodziejski – opiekun merytoryczny, tel.: 513 102 508, e-mail: kontakt@centerko.org

Narzędziownik animatora – notka informacyjna

Projekt pt. „Narzędziownik animatora 60+” jest realizowany w ramach inkubatora „Włącznik Innowacji Społecznych” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER). Oś priorytetowa: IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie: 4.1 Innowacje społeczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *