Zespół

  • Mariusz Kołodziejski – kierownik RCW

mariusz@centerko.org

Pedagog, arteterapeuta, animator, tancerz. Od wielu lat związany z ruchem wolontarystycznym i rozwojem myśli społecznej w województwie łódzkim. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy zespołu Centrum, nawiązywaniem kontaktu z Partnerami, realizacją szkoleń dla wolontariuszy oraz wsparciem merytorycznym dla współpracujących podmiotów. Ponadto, jest twórcą wielu innowacyjnych programów wolontarystycznych oraz pomysłodawcą grupy tanecznej Go Pomost! Volunteers Dance Group. Zwolennik inicjatyw lokalnych, działań artystycznych oraz aktywizowania osób wykluczonych społecznie poprzez wolontariat. Redaktor podręcznika wolontariatu „To działa!”.

  • Magdalena Kaźmierczak – pośrednik wolontariatu

magda.animacje@centerko.org

Absolwentka Ekonomii na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła szkolenia dla wolontariuszy, dzięki czemu od 2016 r. koordynuje grupą Akcja-Animacja! i wspiera proces pośrednictwa wolontariatu. Posiada certyfikat i doświadczenie zawodowe na stanowisku Specjalista ds. kadr i płac. Ponadto, tworzy autorskie działania i mikroprojekty dla wolontariuszy. Prywatnie mama Martynki, świetnie zapowiadającej się wolontariuszki.

p.o. pośrednika wolontariatu – Aleksandra Łuczak od dn. 05.09.2017 r.

  • Magdalena Korczyk-Waszak – koordynator szkoleń

magda@centerko.org

Coach i doradca w zakresie rozwoju organizacji i wzmacniania kompetencji osobistych. Posiada 20-to letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Członkini Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP. Z łódzkim wolontariatem związana od lat 90-tych – stworzyła i koordynowała Regionalnym Centrum Wolontariatu w Łodzi. Promuje profesjonalny wolontariat i nowe rozwiązania aktywności społecznej, wcześniej jako członkini Prezydium Sieci Centrów Wolontariatu, a obecnie jako ekspert programu „Dobry Wolontariat”.

  • Aleksandra Łuczak – koordynator wolontariatu

ola@centerko.org

Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Łódzkim. Z wolontariatem i środowiskiem pozarządowym związana od wielu lat. Doświadczenie zdobywała w fundacjach, instytucjach kultury, festiwalach, międzynarodowych treningach. Do „Centerka” trafiła przypadkiem w 2015 roku, zapisując się na szkolenie dla koordynatorów wolontariatu. Animuje i promuje grupę „Akcja- Animacja!” Ukończyła proces certyfikacji kompetencji miękkich Lever. Jest żywym dowodem na to, jak wolontariat może zmienić życie.

  • Małgorzata Trojanowska – specjalista ds sprzedaży

gosia@centerko.org

Absolwentka XLI Liceum Ogólnokształcącego. Dzięki pracy w charakterze asystentki kierownika zdobyła doświadczenie w zakresie zarządzania dokumentacją, rozliczeń oraz kontaktów z klientami. W swojej pracy skupia się na osiągnięciu celów sprzedażowych. Uwielbia wszystkie zwierzęta. Każdą wolną chwilę poświęca zabawom ze swoim psem Keją, owczarkiem niemieckim. Najchętniej wolny czas spędza na swojej działce w środku lasu, uwielbia też wyjeżdżać nad morze do ukochanej miejscowości Sztutowo, w której jest spokój i cisza.

  • Olga Ciemierska – pracownik biurowy

praktykant@centerko.org

Technik ekolog, florystka, uczestniczka wielu szkoleń komputerowych. Uwielbia poezję, przyrodę oraz długie spacery, szczególnie ze swoim psem Kamą. W „Centerku” pełni dyżury biurowe, informuje wolontariuszy o nadchodzących wydarzeniach, akcjach i szkoleniach oraz dba o porządek.