Spotkanie wielkanocne pracowników
W dniu 01.04.2026 r. miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu wielkanocnym pracowników Stowarzyszenia „Pomost”, które odbyło się w Środowiskowym Domu Samopomocy „Tacy Sami” przy ul. Ćwiklińskiej 5a. Na miejscu byłam przed czasem – chciałam pomóc w przygotowaniach, jednak wszystko było już dopięte na ostatni guzik. Zastałam pięknie udekorowaną, świąteczną salę oraz stoły nakryte białymi obrusami, naWięcej oSpotkanie wielkanocne pracowników Czytaj dalej…