nagrody na Dzień Wolontariusza

nagrody na Dzień Wolontariusza

Wolontariusze to osoby, które codziennie poświęcają swój czas, serce i pracę, aby nieść pomoc innym i wspierać działania w różnych sferach życia społecznego.

Dziś chcemy nagrodzić ICH – naszych bohaterów, przyjaciół, pomocników … Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza zorganizujemy dla nich wydarzenie – koncert w przepięknych przestrzeniach Monopolis w dn. 19.12 br., czyli tradycyjną już Galę Wolontariatu.

W XIV już edycji imprezy nie zabraknie występów wokalnych, tanecznych, …. i oczywiście prezentacji wolontariuszy. Wszystko po to, aby poczuli się ważni, zaopiekowani i zintegrowani.
Planujemy również zorganizować nagrody – upominki dla najbardziej zaangażowanych społeczników oraz występ – niespodziankę, z udziałem zaproszonego artysty.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą im podziękować, do wsparcia naszej inicjatywy 🙂 Nawet symboliczny datek jest ważny, gdyż przyczynia się do realizacji celu głównego oraz rozwoju kolejnych inicjatyw.

Środki zbieramy za pośrednictwem zbiórek internetowych i crowdfundingowych, aby każdy z Was miał szansę na wybór dogodnej platformy (kliknij wybraną):

Dodatkowe informacje dla Partnerów tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *