Szkolenie „Wolontariat z żyrafą”

Szkolenie „Wolontariat z żyrafą”

Regionalne Centrum Wolontariatu CENTERKO zaprasza na szkolenie „Wolontariat z żyrafą”, które odbędzie się 31 marca w godz. 16.00 – 20.00 w Łodzi. Warsztat poświęcony jest dobrej komunikacji i współpracy opartej na praktyce Porozumienia bez Przemocy w projektach społecznych. Zapraszamy wszystkich wolontariuszy, koordynatorów, liderów i animatorów, dla których ważna jest empatia. Udział w zajęciach jest płatny.

  • Jeśli jesteś wolontariuszem i pragniesz budować wartościowe relacje ze swoimi podopiecznymi, kolegami ochotnikami, osobami, które Cię angażują,
  • Jeśli jesteś koordynatorem wolontariatu i chcesz lepiej komunikować się ze swoimi wolontariuszami,
  • Jeśli jesteś osobą działającą aktywnie w grupie, zespole w projektach wolontarystycznych i ważna jest dla Ciebie dobra współpraca.

Zainteresuj się tym szkoleniem!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

DLA KOGO?

Szkolenie dedykowane jest wolontariuszom, liderom, animatorom, koordynatorom na co dzień współpracującym w projektach wolontarystycznych, z grupami. Zapraszamy wszystkich „głodnych” inspiracji i potrzebujących rozwoju swoich kompetencji w obszarze budowania dobrych relacji w zespole i kompetencji psychospołecznych.

KORZYŚCI DLA CIEBIE

Wiedza – poznasz koncepcję Porozumienia bez Przemocy i głównezasady budowania relacji w oparciu o Nonviolent Communications i metodę empatycznej komunikacji.

Umiejętności – w czasie warsztatu doświadczysz „spotkania” z żyrafą i szakalem, które symbolizują różny sposób dialogu, będziesz mógł praktycznie i w grupie przećwiczyć metodę Porozumienia bez Przemocy.

Wartość dodatkowa –będziesz miał/a okazję poznać innych i wymienić doświadczenia z tymi, dla których dobre relacje, komunikacja i współpraca są istotną wartością.

GDZIE I KIEDY?

Szkolenie zaplanowane jest w jednodniowej sesjii odbędzie się 31.03.2017 r. w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu „CENTERKO”, ul. Próchnika 7, w godzinach 16.00 – 20.00.

PROWADZĄCA

Magdalena Korczyk-Waszak –Trenerka z zakresu rozwoju organizacji i zarządzania kompetencjami, planowania ścieżki kariery i aktywizacji zawodowej, rozwoju osobistego, aktywności społecznej i wolontariatu; Coach specjalizująca się w sesjach indywidualnych i grupowych w obszarze coachingu kariery, coachingu zawodowego i life-coachingu, w tym coachingu relacji. Mentorka z zakresu wdrażania innowacyjnych programów wolontarystycznych w sektorze organizacji pozarządowych, w instytucjach publicznych i biznesie. Właścicielka firmy szkoleniowej Prado. Przestrzeń Rozwoju i Inspiracji.

INFORMACJE DODATKOWE

Warunki uczestnictwa i koszt inwestycji w załącznikach.

Kontakt w sprawie szkolenia: magda@centerko.org

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA – Decyduje kolejność zgłoszeń!

Szkolenie zostanie zrealizowane w przypadku zebrania minimalnej ilości osób w grupie określonej przez organizatora. W przypadku odstąpienia od realizacji szkolenia nastąpi zwrot kosztów.

program szkolenia

formularz zgłoszeniowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *