XXIII Wirująca Strefa

XXIII Wirująca Strefa

Po udanym występie w Pabianicach przyszło kolejne wyzwanie taneczne dla Yoł Yołek. Otóż, zostałyśmy zaproszone na zawody taneczne podczas 23 Wirującej Strefy w Łomży.

To był wyczekiwany przez nas wyjazd. Z wielką radością wsiadłyśmy do busika, który, jak zwykle czekał na nas pod Muzeum Kinematografii w Łodzi i ruszyłyśmy w drogę. Tym razem miałyśmy dwóch opiekunów, tj. Mario i Sewio. Czułyśmy się zaopiekowanie.

Czas w podróży szybko mijał na rozmowach i żartach. Wysiadłyśmy przy Rynku blisko Domu Kultury, w którym odbywały się zawody. Wiele osób, które poznały nas na innych turniejach, witało serdecznie. Super atmosfera! Krótka rozgrzewka i oczekiwanie na zapowiedź naszej grupy.

Dostaliśmy numer startowy 6, który Grażynka po wyczytaniu Yol Yoł Seniorów podała sędziom. Znowu miłe przyjęcie nas okrzykami i brawami. Muszę przyznać, że tym razem nasze dziewczyny zatańczyły brawurowo i jeszcze większa, niż zwykle, energią. Niesamowita niespodzianka spotkała nas. Pani poseł Alicja Łepkowska-Gołaś wręczyła nam nagrodę specjalną z czekiem na 1000 zł. Dziękujemy jej bardzo!

Wróciłyśmy szczęśliwe, pełne wrażeń. Była to nasza kolejna przygoda. Szczególne podziękowania dla Mario i Sewio.

Elcia

Wyjazd seniorów został wsparty dzięki Nowa Sukcesja / Amush.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *