DOZ MARATON ŁÓDŹ [szukamy wolontariuszy]

DOZ MARATON ŁÓDŹ [szukamy wolontariuszy]

Dołącz do naszego zespołu wolontariuszy i wesprzyj biegaczy podczas DOZ Maraton Łódź!

Czy masz energię, entuzjazm i ducha sportowego? Jeśli tak, to cudownie! Właśnie Ciebie szukamy!

Co to jest DOZ Maraton Łódź?

DOZ Maraton to wyjątkowe wydarzenie sportowe, które przyciąga biegaczy z całego świata. To nie tylko wyzwanie dla uczestników, ale także inspirująca okazja do zjednoczenia społeczności w duchu sportowej rywalizacji i wzajemnego wsparcia.

Kogo potrzebujemy?

Poszukujemy energicznych i pełnych pasji wolontariuszy, którzy chcieliby stać się nieodłączną częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Głównym zadaniem naszych wolontariuszy będzie zapewnienie biegaczom mocnego dopingowania i wsparcia na trasie w dn. 28.04 br. Twoja radość, pozytywne podejście i motywacja będą kluczowe dla naszych zawodników, pomagając im przekroczyć własne granice i osiągnąć swoje cele.

Jak możesz pomóc?

Twoja rola jako wolontariusza będzie polegała na kibicowaniu biegaczom wzdłuż trasy maratonu. Im głośniej, tym lepiej! Dodatkowo, zachęcamy do kreatywnego przebrania się w duchu igrzysk olimpijskich – wyobraź sobie, że jesteś częścią fantastycznego teamu wsparcia, który dostarcza pozytywną energię i uśmiech na twarzach wszystkich uczestników.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Dołączając do naszego zespołu wolontariuszy, będziesz miał okazję być częścią ekscytującego wydarzenia sportowego, poznać fantastycznych ludzi i poczuć dumę z tego, że pomagasz biegaczom osiągać ich cele. Ponadto, gwarantujemy Ci niezapomniane przeżycia i mnóstwo pozytywnej energii!

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu napisz do Damiana Szymańskiego: damian@centerko.org

Wydarzenie na fb tutaj

Wszystko wyjaśnimy, gdzie i o której się widzimy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *