WYKŁAD DLA WOLONTARIUSZY WSPIERAJĄCYCH MŁODZIEŻ ORAZ DZIECI NT. PROFILAKTYKI WCZESNEGO WSPIERANIA W WALCE Z DEPRESJĄ

WYKŁAD DLA WOLONTARIUSZY WSPIERAJĄCYCH MŁODZIEŻ ORAZ DZIECI NT. PROFILAKTYKI WCZESNEGO WSPIERANIA W WALCE Z DEPRESJĄ

Regionalne Centrum Wolontariatu ‘’Centerko” serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkanie poświęcone walce z depresją wśród dzieci i młodzieży ze studentkami 6 semestru Pedagogiki, specjalizacji opiekuńczo-wychowawczej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Podczas wykładu dowiecie się, czym jest depresja młodzieńcza, jak ją rozpoznać oraz, co można zrobić, aby pomóc osobie w kryzysie. Weźmiecie udział w ćwiczeniach oraz zdobędziecie przydatną wiedzę w walce z depresją.

Wykład skierowany jest do wolontariuszy, którzy już działają lub chcą wspierać dzieci i młodzież w różnych placówkach, do których uczęszczają. Dzięki udziałowi w spotkaniu uczestnicy dowiedzą się, jak wesprzeć osobę z problemami w dalszych działaniach oraz, jak ją pokierować i uświadomić o możliwościach podjęcia leczenia oraz szukania pomocy.

Czas zajęć to 2h z przerwą kawową.

Wykład odbędzie się w dn. 19.05.2023 r. godz.17-19.00, w siedzibie Stowarzyszenia Młodzieży i Osób z Problemami Psychicznymi, Ich Rodzin i Przyjaciół “Pomost”, ul. Próchnika 7 (I piętro, wejście przez podwórko, domofon: POMOST, pok. 4).

Zgłoszenia przyjmowane są do dn. 15.05 br. Za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego tutaj

ZAJĘCIA MAJĄ CHARAKTER WYŁĄCZNIE EDUKACYJNY.

Prowadzące:

Elwira Dubiak oraz Marta Dębowska, studentki 6 semestru Pedagogiki, specjalizacji opiekuńczo-wychowawczej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Martą Dębowską: m.debowska@pomost-lodz.org 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *