warsztaty z Amelią Pelc-Gonerą

warsztaty z Amelią Pelc-Gonerą

Sezon wakacyjny w pełni, ale my się nie zatrzymujemy … Tym razem zapraszamy wszystkich tanecznych wolontariuszy na twórczą podróż z Amelią Pelc-Gonerą. Jeśli chcecie podszkolić swój warsztat artystyczny, poeksperymentować z ruchem oraz zbadać swoje możliwości w przestrzeni, to te warsztaty są własnie dla Was!!!

Amelia jest łódzką tancerką specjalizującą się w stylach wywodzących się z kultury ulicznej oraz klubowej. Jej taneczny staż wynosi ponad 10 lat. Miała okazję występować na deskach warszawskiego Teatru Syrena w spektaklu „Business”, jak i solo z autorskim performancem podczas wydarzenia organizowanego przez kolektyw Klaminka w Berlinie. Jej pasja do tańca dzieli się na nieskończoną miłość do muzyki oraz eksplorację tego, czym jest ruch sam w sobie.

Aktualnie artystka interesuje się znajdowaniem różnic między ruchem ciała, a tańcem. Tym doświadczeniem również chciałaby się podzielić podczas swoich warsztatów. Zajęcia będą skupione na tym, jak wolną formę ruchową przełożyć na własny styl taneczny.

Wszystkich chętnych zapraszamy 19. sierpnia na godz. 14.00 do Stowarzyszenia „Pomost” przy ul. Próchnika 7 (I piętro, wejście głównymi drzwiami od ulicy).

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo (kontakt@centerko.org) do dn. 18.08.2023 r. do godz. 16.00.

Warsztaty zostały sfinansowane dzięki okolicznościowej zbiórce na rozwój wolontariatu w regionie łódzkim nr 2021/779/OR.

1 thought on “warsztaty z Amelią Pelc-Gonerą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *