Taneczna Gwiazdka z UDZ

Taneczna Gwiazdka z UDZ

Jakże miła niespodzianka na zakończenie roku spotkała naszą grupę taneczną Yol Yoł Seniorzy. Otóż, zostaliśmy zaproszeni do udziału w pięknym widowisku artystycznym pt. „Taneczna Gwiazdka z UDZ” w Monopolis w Łodzi.

Młodzież zaprezentowała cały twórczy wachlarz, a program był bardzo urozmaicony wieloma stylami tańca. Było energicznie, kolorowo i radośnie. My byliśmy najstarszą młodzieżą, bo 60 plus. Gdy nas zapowiedziano, na widowni rozległ się aplauz. To dodało nam odwagi i spowodowało, że poczułyśmy się młodsze i dałyśmy w tańcu wszystko z siebie, aby nie zawieźć widzów.

Po zakończeniu wszystkich występów, zaproszono ponownie tancerzy i zrobiono pamiątkowe foty każdej grupie. Nas zapowiedziano słowami: „teraz zapraszamy naszych kochanych seniorów”. Jaki to było miłe …

Na szczęście wszyscy tancerze pomieścili się na tej scenie i w rytm muzyki tańczyli w miejscu, wiwatując sobie nawzajem. Wspaniała atmosfera. Żal było rozstawać się … , ale wszystko, co dobre, szybko się kończy.

Dziękujemy organizatorom Tanecznej Gwiazdki, trenerowi Sewio za przygotowanie nas do występu i za cierpliwość do naszej młodzieży /60 +/ oraz Mario za opiekę nad nami przez cały taneczny wieczór. Tego dnia zakończył się też rok naszych warsztatów tanecznych. Dzięki 🙂

Elcia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *