Przytul wolontariat!

Przytul wolontariat!

24. czerwca obchodzimy Dzień Przytulania.

A że bardzo lubimy uściski, to w tym dniu zapraszamy Was na akcję 🙂

W sobotę spotkamy się na wspólnych zajęciach plastycznych, podczas których wykonamy upominki dla mieszkańców naszego miasta. Następnie wyruszymy na ul. Włókienniczą, Wschodnią i Jaracza, gdzie będziemy rozmawiać z przechodniami, rozdawać ulotki o wolontariacie i zrobione przez nas prezenty oraz – dla chętnych – przytulasy. Będzie to pierwszy dzień wakacji – może zachęcimy kogoś do letniego pomagania 🙂

Na warsztatach przygotujemy następujące upominki:

1. Drewniane bransoletki z koralików – do dyspozycji będą koraliki w różnych kształtach i kolorach oraz z literkami, dzięki czemu będziemy mogli zaprojektować bransoletki własnego pomysłu z ciekawymi napisami.

2. Podkładki z pomponów – wykonamy podkładki pod kubek z puszystych kuleczek.

3. Kartki quillingowe – przygotujemy kartki bazując na metodzie quillingu, czyli przy użyciu specjalnie uformowanych, cienkich papierowych pasków.

Można zapisać się na jeden warsztat. Wszystkie warsztaty będą odbywały się równolegle w trzech salach. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń, zapisy do wyczerpania miejsc. Zostaniecie poinformowani mailowo o zakwalifikowaniu się na zajęcia. Wszystkie materiały będą zapewnione.

Zapraszamy 24. czerwca do Stowarzyszenia Pomost na ul. Próchnika 7.

Start warsztatów o godz. 10.00. Wyjście na spotkanie z mieszkańcami o godz. 11.30

Warunkiem udziału jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego tutaj

oraz rejestracja w Systemie Obsługi Wolontariatu

Koordynatorka akcji: Aleksandra Łuczak, ola@centerko.org

Przytulaśnie zapraszamy!

 

Akcja społeczna dofinansowana jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *