BEZPŁATNE WARSZTATY TANECZNE DLA WOLONTARIUSZY

BEZPŁATNE WARSZTATY TANECZNE DLA WOLONTARIUSZY

Jesteś aktywnym wolontariuszem, szukającym nowych wyzwań? Lubisz ruch i taniec? Koniecznie dołącz do wolontaryjnego zespołu Go Pomost!

Celem grupy tanecznej jest integracja, wspólna zabawa i animacja lokalnych wydarzeń. Na cotygodniowych warsztatach nauczysz się nowych kroków o choreografii, które będziesz mógł wykorzystać podczas swojego wolontariatu. Spotykamy się w każdą sobotę o godzinie 14.00 w Stowarzyszeniu „Pomost” (Łódź, ul. Próchnika) i przez 2 godziny pracujemy z ciałem i przestrzenią z wykwalifikowanym pedagogiem i instruktorem tańca.

Wyzwaniem na najbliższy sezon jest przygotowanie prezentacji w formie etiudy tanecznej na grudniową Galę Wolontariatu.

Startujemy już 30. września o godz. 14.00. Zgłoszenia przyjmowane są do dn. 29.09 droga mailową: kontakt@centerko.org

 

1 thought on “BEZPŁATNE WARSZTATY TANECZNE DLA WOLONTARIUSZY

  1. Niesamowicie pozytywna inicjatywa. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ważna jest przestrzeń, w której uczymy się i trenujemy. Z mojego doświadczenia w aranżacji wnętrz wynika, że harmonijne i przemyślane wnętrza mają bezpośredni wpływ na naszą kreatywność i samopoczucie. Zastanawiam się, czy Stowarzyszenie „Pomost” ma wnętrze dostosowane do warsztatów tanecznych, może jakiś nowoczesny styl z akcentami skandynawskimi? Takie wnętrza, w połączeniu z odpowiednim oświetleniem, mogą naprawdę stworzyć idealne warunki do nauki tańca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *