spotkanie noworoczne

spotkanie noworoczne

Nasza Go Pomostowa rodzinka, po bardzo intensywnym grudniu, spotkała się w sobotę 09. stycznia.

Grudzień był dla nas bardzo aktywny, trwały przygotowania do Go Pomostowego występu na XIV Gali Wolontariatu, więc po prostu nie mieliśmy czasu na świąteczne spotkanie. Ale już w Nowym 2022 Roku zatęskniliśmy za sobą i zorganizowaliśmy świąteczno-noworoczne spotkanie.

W spotkaniu udział wzięli nowi członkowie grupy Go Pomost!: Karinka, Tymek, Dorotka (w tajemnicy powiem, że było to również moje pierwsze spotkanie) oraz nasz mentor, szef, trener Mariusz. Odwiedził nas również Damian – koordynator wolontariatu w rewitalizacji. Ekipa doświadczonych stażem Go Pomostowiczów dopisała prawie w komplecie i przyjęła nas nowicjuszy bardzo serdecznie.

Byłą piękna choinka, kolędy w tle, biały obrus, dobry humor, dużo radości i śmiechu. Każdy przyniósł coś pysznego. Mieliśmy sałatkę, pierogi, pieczone mięsko, koreczki, śledziki, owoce, szarlotkę, rogaliki, ciasta, słodycze i jeszcze coś … na wspólne powitanie Nowego Roku.

Przypominaliśmy sobie XIV Galę Wolontariatu, na której nasze koleżanki zostały wyróżnione a my uświetniliśmy ją układem tanecznym pt. „Korzenie”. Wspominaliśmy wiosenne akcje: Bądź Kolo, Wrzuć na Wolo!, Senioralia, nasze występy w rytmie kubańskiej salsy i dominikańskiej bachaty oraz pikniki rodzinne.

Ekipa, doświadczonych stażem Go Pomostowiczów, opowiadała nam o spotkaniach świątecznych z lat ubiegłych, a było ich już troszkę.

Cieszę się, że zaczęliśmy Nowy Rok radośnie, w miłym i przyjaznym towarzystwie.

Życzę nam wszystkim dużo zdrowia i żeby nasze taneczne spotkania trwały do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej 🙂

Kamila Bartczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *