spotkania dla wolontariuszy i koordynatorów wolontariatu

spotkania dla wolontariuszy i koordynatorów wolontariatu

Od 18. maja rozpoczęliśmy realizację II Etapu „Wolontariatu w rewitalizacji” ….

Nasi koordynatorzy przeprowadzili pierwsze spotkania dla wolontariuszy i przedstawicieli placówek, którzy planują podjąć z nimi współpracę. Odbyły się również szkolenia przygotowujące dla przyszłych wolontariuszy i koordynatorów wolontariatu, którzy niebawem zrealizują działania społeczne na obszarach rewitalizowanych m. Łodzi. Jakie??? Będą to m.in. aktywności artystyczno-kulturalne, pomoc dzieciom i seniorom w zajęciach warsztatowych, organizowanie czasu wolnego dla potrzebujących.

A Wy chcecie się w coś włączyć???? Jeśli tak, to mamy dla Was wspaniałą wiadomość!!!! Uruchomiliśmy właśnie dodatkowe spotkania informacyjne, podczas których dowiecie się „z czym to się je”.

Formularz na spotkania informacyjne dla wolontariuszy tutaj

Formularz na spotkania upowszechniające dla koordynatorów wolontariatu tutaj

 

Spotkania poprowadzą wykwalifikowani koordynatorzy wolontariatu:

– Małgorzata Michaluk (malgosia@centerko.org)

– Damian Szymański (damian@centerko.org)

W razie pytań, prosimy o kontakt: kontakt@centerko.org

 

Usługi polegające na upowszechnianiu, organizacji i obsłudze wolontariatu wspomagającego oraz koordynacji działań pod kątem rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych na obszarze rewitalizacji w szczególności w projektach 1, 4, 7, 8 Rewitalizacji Obszarowej Centrum Łodzi (ROCŁ) są współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020 i realizowane w terminie 18.11.2021-18.12.2023 przez konsorcjum: Stowarzyszenie Młodzieży i Osób z Problemami Psychicznymi, Ich Rodzin „Pomost”, Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich „OPUS”, Fundacja Strefa” oraz Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego FERSO na zlecenie Miasta Łodzi.

Działanie realizowane jest w ramach projektów: „Rewitalizacja Obszarowa Centrum Łodzi – obszar o powierzchni 7,5 ha ograniczony ulicami: Wschodnią, Rewolucji 1905 r., Kilińskiego, Jaracza wraz z pierzejami po drugiej stronie ww. ulic.” – WND-RPLD.06.03.03-10-0002/17; „Rewitalizacja Obszarowa Centrum Łodzi – obszar o powierzchni 32,5 ha ograniczony ulicami: Zachodnią, Podrzeczną, Stary Rynek, Wolborską, Franciszkańską, Północną, Wschodnią, Rewolucji 1905 r., Próchnika wraz z pierzejami po drugiej stronie ww. ulic.” WND-RPLD.06.03.03-10-0001/17; „Rewitalizacja Obszarowa Centrum Łodzi – obszar o powierzchni 14 ha ograniczony ulicami: Ogrodową, Gdańską, Legionów, Cmentarną wraz z pierzejami po drugiej stronie ww. ulic.” WND-RPLD.06.03.03-10-0004/17 ; „Rewitalizacja Obszarowa Centrum Łodzi – obszar o powierzchni 7 ha ograniczony ulicami: Ogrodową, Zachodnią, Legionów, Gdańską wraz z pierzejami po drugiej stronie ww. ulic.” – WND-RPLD.06.03.03-10-0003/17.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *