Pomocne planszówki

Pomocne planszówki

Zapraszamy Was na nową akcję! Organizujemy zbiórkę potrzebnych darów dla dzieci z Fundacji „Dom w Łodzi”, która prowadzi wyjątkowy w skali kraju Dom Dziecka dla Dzieci Chorych.

Fundacja opiekuje się całodobowo 9-tką dzieci z różnymi niepełnosprawnościami – możemy sobie tylko wyobrazić, jak trudne jest nadążanie za stale rosnącymi potrzebami. Aby jak najlepiej wesprzeć dzieci, prosimy Was o przyniesienie rzeczy ze specjalnej listy potrzeb, dostępnej tutaj

Zbiórka trwa od 26.05. do 04.06. br. Dary możecie przynosić do Centerka na Próchnika 7. Dzięki zbiórce zadbamy o najważniejsze potrzeby dzieci, wywołamy u nich uśmiechy na twarzach!

FINAŁEM AKCJI będzie wieczór z planszówkami dla wszystkich, którzy wesprą zbiórkę i pomogą ją zorganizować. Będziemy integrować się przy grach bez prądu 4-go czerwca w Stowarzyszeniu „Pomost”. Start o godz. 18.00 🙂 Zagramy w najlepsze gry imprezowe, gwarantujemy mnóstwo zabawy!

Macie pytania o podarki dla dzieci? Piszcie do p. Damiana Szymańskiego, e-mail: wolontariat@domwlodzi.org

Macie inne pytania o akcję? Piszcie do p. Aleksandry Łuczak, e-mail: ola@centerko.org

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj

Do zobaczenia!

Akcja społeczna dofinansowana jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *