zebranie koordynatorów wolontariatu

zebranie koordynatorów wolontariatu

Serdecznie zapraszamy na półroczne zebranie dla koordynatorów wolontariatu. Pierwsze w tym roku, przedwakacyjne spotkanie będzie świetną okazją do rozmowy, wymiany kontaktów i nawiązania współpracy między organizacjami.

Na spotkaniu chciałabym porozmawiać na temat współpracy RCW „Centerko” z organizacjami i wolontariuszami. Jako pośredniczka wolontariatu podzielę się z Wami propozycjami działań, aby nasza współpraca była owocna dla każdej ze stron 😊 Jestem bardzo ciekawa, czy wiecie, co dzieje się w Centrum Wolontariatu na co dzień, aby zapewnić pracę wolontariuszowi?

Jestem także bardzo ciekawa, co dzieje się w Waszych organizacjach na co dzień, aby zachęcać wolontariuszy do współpracy właśnie z Wami. Zależy mi na tym, aby każdy ochotnik, który zgłosi się do naszego Centrum znalazł miejsce, gdzie będzie czuł się dobrze, podczas wykonywanej pracy oraz, aby w atrakcyjny sposób przedstawiać ofertę wolontariuszom. Jestem przekonana, że to spotkanie to doskonała przestrzeń do wymienienia się swoimi potrzebami związanymi z codzienną pracą. Kto wie, może to właśnie na tym zebraniu pojawią się pomysły na realizację Waszych wspólnych działań…?

Głównym celem spotkania będzie wypracowanie sposobów współpracy między Regionalnym Centrum Wolontariatu, a organizacjami, aby efektywnie się komunikować. Wspierajmy się wzajemnie 🙂

Prowadzenie: Magdalena Kaźmierczak, magda.animacje@centerko.org
Termin: 15. czerwca 2020, godz. 17.00 – 18.30 platforma Zoom

Spotykamy się na Zoomie, osoby zapisane otrzymają link na maila.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem ankiety dostępnej tutaj

Pozdrawiam,

Magdalena Kaźmierczak

 

Zadanie „Prowadzenie działań zmierzających do prowadzenia Łódzkiego Centrum Wolontariatu” jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *