Zakładki dla szkolnej gromadki

Zakładki dla szkolnej gromadki

Miniony rok szkolny był trudny dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Zmiany w obostrzeniach i nauka zdalna były niewątpliwie wyzwaniem dla wszystkich. Jednak mamy nadzieję, że po wakacjach wszystko wróci do normalności.

Z okazji 1-go września chcemy obdarować uczniów ciekawymi, kolorowymi, własnoręcznie wykonanymi zakładkami do książek, dodającymi otuchy na nowy rok szkolny 2021/2022 🙂 Każda z wykonanych zakładek będzie niepowtarzalna, a taki prezent na pewno przyda się dzieciom. Nasze dzieła powędrują do Szkół Podstawowych, Świetlic Środowiskowych i Domów Dziecka.

Zapraszamy Was do wspólnego tworzenia!

Spotykamy się w Stowarzyszeniu Pomost (ul. Próchnika 7, I piętro, wejście bramą) w dniu 23. lipca w godz. 17.30- 19.00. Wszystkie artykuły plastyczne będą zapewnione na miejscu.

Wolontariusze, którzy z różnych przyczyn nie chcą/nie mogą pojawić się na spotkaniu stacjonarnym- mogą skorzystać z opcji odbioru materiałów w ustalonym terminie i samodzielnie wykonać zakładki w domu 🙂

Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Wstęp na spotkanie wyłącznie dla osób zapisanych przez formularz dostępny tutaj

Można też dołączyć do wydarzenia na fb tutaj

Warunkiem udziału jest rejestracja w Systemie Obsługi Wolontariatu

Razem sprawmy, by początek nauki był miłym przeżyciem 🙂

Koordynatorka akcji: Aleksandra Łuczak (ola@centerko.org)

Akcja społeczna dofinansowana jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.

1 thought on “Zakładki dla szkolnej gromadki

  1. Prawdopodobnie mam założone konto w Korpusie Solidarności . Chyba że wygasło i trzeba aktualizować .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *