szkolenie rozwijające dla organizatorów wolontariatu

szkolenie rozwijające dla organizatorów wolontariatu

Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko” serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu rozwijającym dla organizatorów wolontariatu pt. “Koordynator: motywator, czy demotywator wolontariusza?”

Zapraszamy koordynatorów wolontariatu oraz liderów i kierowników organizacji, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę, jak skutecznie motywować wolontariuszy w trakcie trwania współpracy.

Warsztaty poprowadzi pośredniczka i trenerka z RCW “Centerko”- Magdalena Kaźmierczak i Agnieszka Jaksa – pedagog, socjoterapeuta, mentor, społecznik, zastępca przewodniczącej Forum Organizacji i Inicjatyw Pozarządowych, koordynator Pabianickiej Sieci Wolontariatu w Pabianicach, członek Rady Łódzkiego Forum WTZ. Założycielka, prezes i koordynator Grupy Wolontarystycznej ”AGRAFKA” w Pabianicach. Zawodowo kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej Miejskiego Centrum Pomocy Społecznej w Pabianicach. Od 15 lat związana z wolontariatem i jego wpływem na życiodajną motywację wewnętrzną człowieka. Jej energiczne usposobienie, entuzjazm, otwartość, pogoda ducha oraz olbrzymia chęć działania sprawiają, że może zrealizować plany, które dla innych wydają się niemożliwe. Razem z Agrafkami spina i łączy ludzi oraz inicjatywy społeczne na wielu płaszczyznach. Dbanie o motywację wewnętrzną wolontariuszy owocuje w działaniach. W tym roku Grupa Wolontarystyczna „AGRAFKA” zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie Korpusu Solidarności.

Zapytasz, co przygotowaliśmy dla Ciebie?

Stawiamy na aktywność naszych uczestników, dlatego planujemy burzę mózgów, dzielenie się swoimi doświadczeniami, aby inspirować siebie nawzajem. Prócz tego, zaprezentujemy założenia Programu Korpus Solidarności. Wszyscy uczestnicy otrzymają dostęp do prezentacji oraz materiałów szkoleniowych.

Jeżeli lubisz uczestniczyć w żywych szkoleniach, po których czujesz, że dobrze wykorzystałeś czas wolny, zapisz się za pomocą formularza google poniżej.

Termin: 05. października godz. 17.00 – 19.15

Zapisy: do 30. września pod linkiem dostępnym tutaj

Spotykamy się na Zoomie. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają na maila link do warsztatów.

UWAGA! Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest rejestracja w Systemie Obsługi Wolontariatu

W przypadku pytań i problemów z logowaniem prosimy o maila do Magdaleny Kaźmierczak na adres: magda.animacje@centerko.org

Działania rozwijające dla organizatorów wolontariatu dofinansowane są przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *