zostań naszym Patronem!

zostań naszym Patronem!

Czym jest „Centerko”? Miejscem? Biurem? „Pośredniakiem” dla wolontariuszy?

Być może tak …, ale przede wszystkim jesteśmy grupą ludzi z głowami pełnymi pomysłów i chęci do zmiany świata na lepsze!

Każdego dnia nasi wolontariusze działają w lokalnych organizacjach oraz pomagają innym, wspierając ich w codziennych zmaganiach i nierzadko będąc dla wielu potrzebujących „oknem na świat”. My im w tym pomagamy – szkolimy, edukujemy, uczymy, jak „mądrze pomagać”. Dzięki Wam i Waszemu wsparciu realizujemy też projekty, dzięki którym możemy pomagać na większą skalę, a także szerzyć wiedzę z zakresu wolontariatu. Naszymi wspólnymi dokonaniami dzielimy się na bieżąco na blogu oraz social mediach.

Do zrobienia jest jeszcze wiele, ale nie zapominamy o tym, żeby wokół nas było miło, „działo się”, a wolontariat nie kojarzył się tylko z poświęcaniem się. Dlatego chcemy pokazywać nowe oblicza wolontariatu, realizować ciekawe akcje i dużo o tym mówić. Wy też możecie się do tego przyłączyć i zostać naszymi Ambasadorami!!!

Jak? Wystarczy wybrać i wesprzeć wybrany przez siebie cel na Patronite. Może to być współrealizacja naszych edukacyjnych webinariów, warsztatów dla wolontariuszy, czy Gali Wolontariatu.

Przypominamy, że nasze inicjatywy można wspierać również na portalu zrzutka.pl. Obecnie prowadzimy dwie zbiórki – „Hip-hop dla seniorów” oraz „Szkolenie dla wolontariuszy z pierwszej pomocy”.

To co? Przyłączysz się do naszej przygody, aby zmieniać świat na lepsze … ?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *