Zoom nas pokonał, czyli zebranie dla wolontariuszy

Zoom nas pokonał, czyli zebranie dla wolontariuszy

Dlaczego warto działać w Fundacji „Dom w Łodzi”? Jak nam idzie szycie maseczek dla służby zdrowia? Co można w ogóle teraz robić? Na te i inne pytania wolontariusze poznali odpowiedzi na kolejnym kwartalnym zebraniu 14. maja.

Mimo, że spotkanie odbyło się online, to tak jak zawsze musiał pojawić się gość- inspiracja 🙂 Tym razem był to koordynator wolontariatu Damian Szymański, który opowiedział nam o jedynym w Polsce Domu Dziecka dla przewlekle i ciężko chorych dzieci. Wolontariusze poznali działania organizacji od podszewki, pojawiło się też wiele pytań i ważnych kwestii. Mam nadzieję, że po ustaniu epidemii w Fundacji „Dom w Łodzi” pojawią się nowe osoby chętne dawać dzieciom radość 🙂
Mimo, nie ominęły nas duże problemy techniczne i nie każdy mógł dołączyć do zooma, to cieszę się, że osoby obecne skorzystały ze spotkania. Cieszę się, że mogłam się z Wami zobaczyć przynajmniej przez ekran.
Niech moc będzie z Wami i zarażajmy się tylko pozytywną energią- niczym innym 😉

Aleksandra Łuczak

 

Zadanie „Przeprowadzenie działań zmierzających do utworzenia i prowadzenia Łódzkiego Centrum Wolontariatu” jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *