Yoł Yoł Seniorzy w DD TVN

Yoł Yoł Seniorzy w DD TVN

Dnia 15 stycznia 2020 roku wystąpiłyśmy my seniorki w programie telewizyjnym Dzień Dobry TVN.

Mieszkamy w Łodzi, jesteśmy wolontariuszkami, zaprezentowałyśmy się w hip-hopie. Dzień wcześniej przyjechałyśmy do Warszawy, po zakwaterowaniu się w hotelu odbyła się próba. Śmiechu było co nie miara, wszystkim dopisywał humor, nie opuszczały nas emocje, ciekawe byłyśmy jak wygląda studio telewizyjne od zaplecza, przygotowania do programu, w którym miałyśmy uczestniczyć.

Następnego dnia po śniadaniu przyjechał po nas samochód i z hotelu zwiózł do telewizyjnego studia TVN. Przyjęto nas bardzo serdecznie, byłyśmy mile zaskoczone, ponadto stylistki „upiększyły” nas (makijaż, fryzury). Wszystkie byłyśmy pod dużym wrażeniem, cudowna atmosfera, obecność Mariusza i Seweryna, ich spokój i opanowanie udzielał się nam, dodawał otuchy i wiary. Zależało nam na tym, by się nie pomylić, wyjść jak najlepiej.

W dalszej części, po przedstawieniu nas przez prowadzących i rozmowie, zaprezentowałyśmy się w hip-hopie. Po występie zostałyśmy zaskoczone gromkimi oklaskami, które otrzymałyśmy od całej ekipy telewizyjnej. Gratulacji, serdeczności, miłych słów, buziaków nie było końca. Było to dla nas nowe, niesamowite przeżycie, tyle wspaniałych rzeczy się wydarzyło. Ale to nie wszystko …
Gdy emocje już trochę opadły, rozdzwoniły się do nas telefony, smsy z gratulacjami, podziękowania za wspaniały występ. Każda z nas czuła się szczęśliwa. Z wypiekami na twarzy, rozradowane, czułyśmy się jak w przysłowiowym „siódmym niebie”. Powyższy wyjazd nas zintegrował, poznałyśmy się bliżej, była to dla nas przygoda, wspólnie miłe spędzone chwile, które długo pozostaną nam w pamięci.

Relacja z programu do obejrzenia tutaj

oraz na YouTube i Player 

Barbara Zaborowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *