XII Urodziny Centerka

XII Urodziny Centerka

Urodziny Centerka w formie Spotkania ze Sztuką to coroczna impreza integracyjna z okazji powstania Regionalnego Centrum Wolontariatu. Społecznicy, goście i przyjaciele świętują wtedy sukcesy i zrealizowane działania.

Tematem przewodnim imprezy jest sztuka i działalność artystyczna, ponieważ wolontariat zrodził się w Stowarzyszeniu „Pomost” z oddolnej inicjatywy uczestników, których łączyło zamiłowanie do sztuki i tańca oraz chęć podzielenia się swoimi pasjami z innymi.

W tym roku obchodzimy 12-te urodziny pod hasłem „Sztuka pomagania”. Skorzystamy z okazji wspólnego spotkania i zrobimy coś dobrego dla innych. Na początku wydarzenia podzielimy się na grupy i każdy gość weźmie udział jednej w wybranej przez siebie inicjatywie społecznej:

  • happening uliczny
  • plenerowy taniec z seniorami
  • charytatywny spot i sesja zdjęciowa
  • świąteczna Marzycielska Poczta.

Każda inicjatywa będzie trwała ok. 1,5 godziny. Następnie wrócimy do Stowarzyszenia na wspólne pogaduchy, loterię fantową, fotobudkę, tort i inne atrakcje 🙂

Impreza odbędzie się w sobotę 04 kwietnia 2020 r. Start o godz. 15.00 w Stowarzyszeniu „Pomost” na ul. Próchnika 7, I piętro (wejście od ulicy).

Zgłoszenia do udziału w „Sztuce pomagania” przyjmowane są mailowo do koordynatorki wydarzenia, p. Aleksandry Łuczak: ola@centerko.org do dn. 27.03.2020 r.

Szczegółowe informacje i harmonogram w załącznikach oraz na wydarzeniu fb tutaj

harmonogram wydarzenia

urodzinowy plakat 

 

Akcja społeczna „Sztuka pomagania” dofinansowana jest przez Narodowy Instytut Wolności- Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018- 2030 Korpus Solidarności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *