WoloRatownik

WoloRatownik

Pamiętacie naszą akcję zbierania ciuchów dla potrzebujących? W tym momencie przenieśliśmy się na portal Ubrania do oddania i teraz tam możecie przekazywać swoją odzież. A w okresie epidemii jest więcej czasu na wiosenne porządki 😉

Aktualnie przez stronę Ubrania do Oddania zbieramy środki na akcję, którą nazwaliśmy #WoloRatownik. Chcemy w przyszłości zorganizować dla wolontariuszy warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej, ponieważ konieczność wykonania czynności ratunkowych może spotkać każdego, a tym bardziej wolontariuszy często pracujących w dużych grupach osób.

Jak działa portal?

Kompletujemy niepotrzebną już odzież w dobrym stanie i pakujemy ją w karton. Wybieramy kampanię, którą chcemy wesprzeć, a następnie zamawiamy kuriera na dogodny dla nas termin i przekazujemy mu paczkę. Kwota z odzieży zostanie przekazana na cel organizacji (przelicznik 1 kg= 1 zł). Wszystko jest darmowe dla osoby pomagającej. Jest wiele korzyści: można wspomóc cel i pozbyć się ubrań, z którymi zazwyczaj nie wiemy co zrobić, gdy nie chcemy bez sensu marnować rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *