warsztaty taneczne dla wolontariuszy

warsztaty taneczne dla wolontariuszy

Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko” serdecznie zaprasza wolontariuszy, którzy kochają ruch, zabawę i nowe wyzwania na warsztaty taneczne.

Obecnie prowadzony jest nabór na dwie wolontarystyczne formacje taneczne:

  • Yoł Yoł Seniorzy – hip-hopowa ekipa taneczna złożona z wolontariuszy 60+, którzy swoją energią, postawą życiową i otwartością udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych, a ograniczenia są jedynie w naszych głowach. Zajęcia odbywają się w piątki o godz. 11.00 pod okiem Seweryna Obałki. Warsztaty składają się z rozgrzewki, nauki podstawowych kroków i elementów styli ulicznych oraz prostych rutyn i choreografii. Start: 09.10 br.
  • Go Pomost! – integracyjna grupa złożona z wolontariuszy, bez względu na wiek, stan zdrowotny, czy pochodzenie. Ważne jest wspólne spotkanie, wymiana energii i nauka nowych umiejętności. Warsztaty prowadzi Mariusz Kołodziejski w soboty o godz. 14.00. Podczas zajęć uczestnicy poznają elementy różnych styli solowych (hip-hop, salsa, reggeaton, afro), które łączone są w twórcze choreografie oraz etiudy. Start: 17.10 br.

Swoje umiejętności artystyczne wolontariusze wykorzystują podczas działań społecznych oraz ważnych wydarzeń i inicjatyw na terenie woj. łódzkiego, np. Gala Wolontariatu, Senioralia, Kotomania.

Warunkiem udziału w zajęciach jest mailowe wysłanie zgłoszenia do dn. 12.10.2020 r. na adres: kontakt@centerko.org

Na zajęciach obowiązuje luźne ubranie oraz obuwie na zmianę.

A wszystkich sympatyków naszych działań zachęcamy do wsparcia za pośrednictwem facebooka. Szczegóły tutaj

2 thoughts on “warsztaty taneczne dla wolontariuszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *