Szkolenie rozwijające dla koordynatorów wolontariatu

Szkolenie rozwijające dla koordynatorów wolontariatu

Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko” serdecznie zaprasza na szkolenie rozwijające online dla koordynatorów pt. „Bez spiny – jak budować relacje i motywować wolontariuszy”.

Koordynatorze! Jeśli nurtują Cię pytania:

  • Dlaczego wolontariusze mówią to, co mówią?
  • Dlaczego robią to, co robią?
  • Co stoi za ich decyzjami?
  • Co motywuje ich do osiągania efektów?
  • Jak reagują na zmiany i dlaczego?

Weź udział w szkoleniu, dzięki któremu poznasz narzędzie ułatwiające Ci komunikowanie z wolontariuszami i motywowanie ochotników.
Model DISC to pomoc, by lepiej zrozumieć indywidualny styl komunikowania i postępowanie wolontariuszy. Zdobytą wiedzę możesz wykorzystać i sprawdzić budując relacje ze swoimi współpracownikami, a także w planowaniu zadań dla poszczególnych społeczników.

Na zajęciach będzie również możliwość wymiany myśli z innymi koordynatorami oraz wysłuchania dobrych praktyk od doświadczonych koordynatorów.
Przed szkoleniem otrzymasz test do samodzielnego wypełnienia i sprawdzenia własnego sposobu komunikacji 🙂
Wszyscy, którzy wezmą aktywny udział w szkoleniu otrzymają dostęp do materiałów pogłębiających wiedzę na temat modelu DISC.

W szkoleniu mogą wziąć udział, zarówno osoby rozpoczynające współprace z wolontariuszami, jak i doświadczeni koordynatorzy, jednak warunkiem udziału jest wskazanie instytucji/organizacji, w której działasz.
Bezpłatne szkolenie odbędzie się na platformie Zoom. Osoby zainteresowane otrzymają na maila link do spotkania. Zapisy przez formularz dostępny tutaj

Prowadzenie: Magdalena Korczyk – Waszak

Kiedy: 19.06.2020 r., godz. 15.00 – 18.00

Gdzie: Platforma Zoom (link będzie udostępniony osobom zakwalifikowanym kilka dni przed szkoleniem)

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Magdaleną Korczyk – Waszak: magda@centerko.org

Więcej o szkoleniu na wydarzeniu fb tutaj 

Szkolenie rozwijające dla koordynatorów dofinansowane jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *