szkolenie dla wolontariuszy

szkolenie dla wolontariuszy

Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko” serdecznie zaprasza na szkolenie online „Wolontariat w pierwszych krokach” wszystkie osoby, które chciałyby pomagać innym i zaczynają swoją przygodę z wolontariatem, a także doświadczonych społeczników zaangażowanych w działania w różnych organizacjach.

Spotkanie będzie miało charakter otwartej dyskusji z elementami warsztatowymi, ćwiczeniami i pracą w grupach. Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu oraz pakiet materiałów.

Jakie tematy poruszymy?

  • czym jest wolontariat?
  • gdzie można pomagać
  • czego można nauczyć się działając społecznie i, jak zbadać swoje kompetencje miękkie?
  • współpraca z koordynatorem wolontariatu
  • wolontariat a polskie prawo.

Prowadzenie: Aleksandra Łuczak ola@centerko.org
Termin: 6. października 2020 godz. 16-19.00

Spotykamy się na platformie zoom. Uczestnicy otrzymają link na maila. Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu i rozpoczęcia fantastycznej przygody, jaką jest pomaganie innym. Bo przecież „więcej szczęścia jest w dawaniu, aniżeli w braniu” 🙂
Zgłoszenia przez formularz dostępny tutaj

Szkolenie podstawowe przygotowujące wolontariuszy do udziału w Korpusie Solidarności pn. „Wolontariat w pierwszych krokach” dofinansowane jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *