szkolenie dla wolontariuszy

szkolenie dla wolontariuszy

Chcesz wziąć udział w bezpłatnych, ciekawych warsztatach, poznać nowych ludzi i poszerzyć swoją wiedzę o prawnych aspektach wolontariatu? Chcesz dowiedzieć się, jak możesz działać w woj. łódzkim oraz poznać zasady udziału w programie Korpus Solidarności? Jeśli tak- to szkolenie jest dla Ciebie. W zajęciach mogą uczestniczyć osoby nowe oraz z doświadczeniem w wolontariacie. Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Dzięki udziałowi w szkoleniu pn. „Wolontariat w pierwszych krokach” zdobędziesz podstawową wiedzę nt. wolontariatu w polskim prawie, poznasz swoje prawa i obowiązki oraz obszary pracy wolontarystycznej. Podczas zajęć zostaną wykorzystane aktywne metody warsztatowe, praca indywidualna, praca w grupach, gry integracyjne. Każdy uczestnik otrzyma bezpłatny dostęp do materiałów szkoleniowych, narzędzi Korpusu Solidarności, drobny poczęstunek i zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Uczestnicy zostaną poinformowani mailowo lub telefonicznie o zakwalifikowaniu się na szkolenie.

Prowadzenie: Aleksandra Łuczak, ola@centerko.org
Miejsce: Centrum OPUS, ul. Narutowicza 8/10, I piętro
Termin: 10 lutego 2020, godz. 16.00- 19.00

Zapisy przez formularz dostępny tutaj

Dla osób spoza Łodzi możliwa jest refundacja kosztów dojazdu, na podstawie wniosku załączonego tutaj

Aby skorzystać z pełnej oferty Programu Korpus Solidarności zarejestruj się w Systemie Obsługi Wolontariatu


Szkolenie podstawowe przygotowujące wolontariuszy do udziału w Korpusie Solidarności pn. „Wolontariat w pierwszych krokach” dofinansowane jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *