spotkanie dla liderów i kierowników

spotkanie dla liderów i kierowników

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym online dla liderów i kierowników nt. organizacji wolontariatu w placówce.

Podczas spotkania uczestnicy poznają zasady udziału w Korpusie Solidarności, istotę pracy z wolontariuszami, zakres prac koordynatora wolontariatu w placówce, prawa i obowiązki wolontariusza. Potencjalni organizatorzy wolontariatu dowiedzą się, jak odpowiednio przygotować się do przyjęcia wolontariuszy oraz otrzymają kompendium wiedzy do dalszej edukacji.

Skierowane jest ono do przedstawicieli organizacji i instytucji, którzy do tej pory nie współpracowali z wolontariuszami i chcieliby wdrożyć nowe rozwiązania w swoich strukturach. Uczestnicy mają zapewniony dostęp do materiałów dydaktycznych.

Spotykamy się na platformie internetowej. Osoby zainteresowane otrzymają na maila link do spotkania.

Prowadząca: Magdalena Kaźmierczak, e-mail: magda.animacje@centerko.org

Termin: 27. sierpnia, godz. 16.00 – 18.15

Zapisy: do 24. sierpnia pod linkiem dostępnym tutaj

Spotkanie informacyjne dla liderów i kierowników nt. realizacji wolontariatu dofinansowane jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *