Poznajemy się!

Poznajemy się!

W piątek 6 marca odbyło się półroczne zebranie dla koordynatorów oraz kwartalne dla wolontariuszy w ramach Łódzkiego Centrum Wolontariatu.

Podczas pierwszego spotkania koordynatorzy mieli możliwość poznania bliżej swoich działań i zainspirowania się wzajemnie. Podczas ćwiczenia networkingowego wymienialiśmy się wskazówkami i rozmawialiśmy na tematy związane z organizacją wolontariatu w placówkach. Mam nadzieję, że podczas spotkania nawiązały się nowe znajomości i pojawiły pomysły na wspólne inicjatywy, co zaowocuje nowymi działaniami 🙂

Na drugim zebraniu, tym razem z wolontariuszami, gościliśmy przedstawicieli Stowarzyszenia Droga Wolna oraz Fundacji Eko-Brzozówka. Pani Justyna i Pan Paweł zachęcali naszych społeczników do zapisów na wolontariat. Jeśli ktoś byłby zainteresowany pomocą podczas Biegu Wzniesień Łódzkich lub przy działaniach ekologicznych w uroczym miejscu poza Łodzią, to zapraszam do kontaktu z koordynatorami- szczegóły na naszej stronie.

Kochani, mam nadzieję, że widzimy się 4 kwietnia na Urodzinach Centerka „Sztuka pomagania”. Wspólnie powitamy wiosnę i obudzimy się z zimowego snu do działań. Bo pomysłów na nowe mamy sporo i już nad nimi pracujemy 🙂

Tymczasem dbajcie o siebie i do zobaczenia!

Aleksandra Łuczak

 

Zadanie „Przeprowadzenie działań zmierzających do utworzenia i prowadzenia Łódzkiego Centrum Wolontariatu” jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *