koncert Samokhin Band

koncert Samokhin Band

Serdecznie zapraszamy na koncert naszego partnera i ambasadora artystycznego, czyli zespołu Samokhin Band, który odbędzie się w dn. 10. lipca o godz. 20.00 w ArtKombinat Scena Monopolis.

Samokhin Band to łódzka wielokulturowa grupa grająca energetyczną mieszankę jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock’n’rolla, reagge oraz wschodniego folku wzmocnioną mocnym rockowym brzmieniem. Utwory są pełne słowiańskiej energii i wschodniej charyzmy. Do tego dochodzi wschodni temperament i kozacka charyzma: Pavel Samokhin- lider-wokalista i trębacz jest Kozakiem znad rostowskiego Donu, zachwyca wysokimi dźwiękami trąbki, robi show na 2 trąbkach jednocześnie, porywa swoim lekko zachrypniętym głosem.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć bardziej i mniej znane autorskie kawałki z 4 płyt, jak również te, które nie znalazły się na żadnym krążku, a są grane tylko na koncertach.

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego i będzie również dostępne w formie online. Szczegóły na wydarzeniu tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *