dziękujemy medykom

dziękujemy medykom

Zapraszamy do włączenia się do akcji szydełkowania oraz szycia łapkościsków, czyli Relaksianek dla personelu medycznego naszych szpitali 🙂

Czas epidemii okazał się dla wszystkich trudnym momentem oraz wyzwaniem i egzaminem z empatii. Okażmy tę empatię oraz odrobinę ciepła tym, którzy w kluczowym momencie stali na pierwszej linii frontu i ratowali nasze zdrowie i życie, narażając swoje własne. Podziękujmy im za to i zróbmy coś fajnego – uszyjmy łapościski!!! Ale …

Jeśli szycie i szydełkowanie to nie Wasza bajka, stwórzcie „Kartki od serca” z dedykacjami 🙂 Narysujcie, napiszcie, wyklejcie, namalujcie tak, jak lubicie i potraficie 🙂 Najważniejszy jest gest … od serca!

Jak to działa?

Wolontariusz odbiera materiały oraz instrukcje i tworzy w zaciszu domowym Relaksianki oraz „Kartki od serca”. Następnie przekazuje przygotowane wyroby do „Centerka”, a pracownicy i wolontariusze zajmują się ich dystrybucją do szpitali.

Materiały będzie można odbierać w siedzibie „Centerka” przy ul. Próchnika 7, po uprzednim umówieniu się z koordynatorką akcji, Sylwią Kucharską (praktykant@centerko.org) lub Aleksandrą Łuczak (ola@centerko.org).

Więcej informacji o naszej akcji znajdziecie na wydarzeniu tutaj

Zrób coś dobrego dla innych i #zadziergajwirusa 🙂 Dla Ciebie to chwila relaksu, dla innych redukcja stresu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *