Działaj lokalnie!

Działaj lokalnie!

Z przyjemnością informujemy, że od października dostępna jest nasza najnowsza publikacja pt. „Działaj lokalnie!”.

Publikacja powstała w ramach projektu „Regionalny Punkt Doradztwa Wolontarystycznego”, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Jest to praktyczny przewodnik z wykazem aktualnych centrów wolontariatu oraz podmiotów organizujących wolontariat z terenu woj. łódzkiego. Stworzyliśmy go z myślą o społecznikach działających w swoim lokalnym otoczeniu, którzy nie wiedzą, gdzie szukać pomocy i wiedzy nt. wolontariatu oraz jego możliwościach lub mają ograniczony dostęp do biur pośrednictwa wolontariatu.

Jest to pierwsze opracowanie, dzięki któremu można zdobyć cenne informacje nt. wolontariatu w regionie, lokalizacji centrów wolontariatu prowadzących pośrednictwo i szkolenia dla przyszłych działaczy. Z publikacji mogą skorzystać mieszkańcy woj. łódzkiego, którzy planują podjąć wolontariat oraz liderzy i koordynatorzy, zainteresowani tematem zarządzania wolontariatem. Wydanie zawiera spis 11 funkcjonujących centrów oraz 10 nowopowstałych biur wolontariatu.

Osoby zainteresowane otrzymaniem bezpłatnej publikacji w formie pdf zapraszamy do wypełnienia formularza, dostępnego tutaj

W razie pytań, prosimy o kontakt z koordynatorem projektu, p. Mariuszem Kołodziejskim (kontakt@centerko.org).

 

Projekt „Regionalny Punkt Doradztwa Wolontarystycznego” dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 i realizowany w terminie 01.03.2019 – 30.11.2020.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *