XI Urodziny Centerka

XI Urodziny Centerka

„Spotkanie ze Sztuką” to coroczna impreza integracyjna z okazji jubileuszu istnienia Regionalnego Centrum Wolontariatu „Centerko” (01.04.2008r.), podczas której uczestnicy celebrują sukcesy i zrealizowane działania w formie artystycznej.

Tematem przewodnim imprezy jest sztuka i działalność artystyczna, ponieważ wolontariat zrodził się w Stowarzyszeniu „Pomost” z oddolnych inicjatyw jego członków, których wspólnym mianownikiem było zamiłowanie do sztuki oraz chęć podzielenia się swoimi pasjami i zainteresowaniami z innymi.

Ta tradycja jest podtrzymywana i kultywowana do dnia dzisiejszego – wolontariusze przygotowują dla gości specjalne warsztaty, pokazy, prezentacje i wystawy, które mają zachęcić innych do włączenia się w wolontariat, przy okazji dobrej zabawy. Podczas uroczystości nie brakuje specjalnych gości oraz tortu urodzinowego. Zasadą i obyczajem jest, że każdy uczestnik wnosi coś od siebie w spotkanie tak, aby podkreślić wartość i znaczenie „wzajemnej wymiany”.

W tym roku obchodzimy 11-te Urodziny, a towarzyszy nam hasło „Wiara w przyszłość”. Chcemy w ten sposób podkreślić gotowość do realizacji nowych działań oraz otwarcie się na nowe wyzwania.

XI edycja imprezy zorganizowana zostanie we współpracy z kinem Bodo  w dn. 02.04.2019 r. O godz. 19.00 spotkamy się w kameralnym gronie w sali kinowej  przy ul. Rewolucji 1905 r. nr 78/80, aby wspólnie bawić się i integrować oraz dzielić  się pozytywnym nastawieniem. Obowiązują stroje w pastelowych i słonecznych barwach dla podkreślenia wątku przewodniego Wydarzenia.

Ale to nie koniec niespodzianek … Firma Specator specjalnie na tę okazję przygotuje projekcję filmu „Optymistki”, aby wprowadzić uczestników w klimat pozytywnego nastawienia do życia i otaczającej nas rzeczywistości. Biletem wstępu  są 1, 2, 5 groszówki, z których stworzona zostanie symboliczna „góra grosza” lub fant  na loterię. Przy barze będzie też można zmówić małe co nieco serwowane  przez współorganizatorów Wydarzenia. Zatem, niech dobre się niesie!

Zgłoszenia do udziału w „Spotkaniu ze Sztuką” przyjmowane są drogą mailową (kontakt@centerko.org) do dn. 28.03.2019 r. (ilość miejsc ograniczona).

Wydarzenie na fb tutaj

harmonogram urodzin

plakat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *