XI Urodziny Centerka

XI Urodziny Centerka

Doroślejemy i to jest fakt, który mieliśmy możliwość uczcić w kinie Bodo. To wyjątkowe miejsce dla niebanalnej sztuki, pełne ciepła, dobrych emocji i otwarte na pomysły. Dziękujemy!
Wolontariusze przygotowali zbiórkę złotych monet, loterię fantową, możliwość zrobienia zabawnych zdjęć, a bar serwował pyszna kawę i herbaty. W takiej atmosferze oczekiwaliśmy na cześć oficjalną.
Urodziny Centerka to zawsze spotkanie przyjaciół, ludzi z pasją, których wokół siebie od lat gromadzi Mariusz Kołodziejski. Tak było i tym razem. Mariusz wraz z Magdą Korczyk-Waszak przedstawili relację z wydarzeń tych małych i tych większych, w których brali udział wolontariusze. Miło było powspominać, przeżyć to jeszcze raz. Poznaliśmy też część ambitnych planów na Centerkowe działania w najbliższej przyszłości.
Nagle co to, ktoś się pomylił? Myślą szaleńcy, że to dyskoteka. To nasi kochani Aga i Mariusz, postanowili zabawić nas śpiewem. Świetnie!
Jak przystało na poważne urodziny przyszedł czas na tort. Cudowny! I pyszny! Prezent od firmy Catering Teatralny 🙂
Przy okazji pałaszowania tortu Pani Iza, przypomniała mi mój komentarz na temat pasztetowej. Ups! Internet nie zapomina. Kochana Kocia Mamo, podziwiam to co robicie i niezmiernie się cieszę mogąc być częścią Waszego świętowania i Waszego świata, dlatego proszę mi wierzyć, że cokolwiek kiedykolwiek napisałam było wyrazem szczerego podziwu i niczym więcej. Tłumacze się? Ależ skąd! Tylko chciałam podkreślić jak bardzo jestem dumna z tego, że zostałam zauważona !
Najmilszym elementem świętowania urodzin miała być projekcja filmu. To nietuzinkowe kino zostanie w mojej pamięci na bardzo długo. Jak kiedyś pomyślę, że jestem na coś za stara zaraz przed oczami mam 98 letnią siatkarkę, jedną z bohaterek filmu „Optymistki” już wiem, że mogę wszystko. Wam też ten pełen ciepła film o zimnej Finlandii serdecznie polecam. Nidy nie jest za późno na realizację swoich marzeń! Pamiętajcie, nigdy nie jest za późno, a młodsi już nie będziemy. Zatem do dzieła wolontariusze!

Dziękujemy Panu Wojciechowi Wojtysiakowi i Kinu Bodo za gościnność oraz Pani Dominice Druch z firmy Spectator za przepiękną projekcję filmową 🙂

Magdalena Haładyn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *