szkolenie dla wolontariuszy „Wolontariat w pierwszych krokach”

szkolenie dla wolontariuszy „Wolontariat w pierwszych krokach”

Wolontariuszu! Chcesz wziąć udział w ciekawych warsztatach, spotkać nowych ludzi i poszerzyć swoją wiedzę na temat wolontariatu? Chcesz poznać zasady udziału w nowym projekcie Korpus Solidarności? Jeśli tak- to szkolenie jest dla Ciebie. W zajęciach mogą uczestniczyć osoby nowe oraz z doświadczeniem wolontarystycznym. Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Dzięki udziałowi w szkoleniu pn. „Wolontariat w pierwszych krokach” zdobędziesz podstawową wiedzę nt. wolontariatu w polskim prawie, poznasz swoje prawa i obowiązki oraz obszary pracy wolontarystycznej. Podczas zajęć zostaną wykorzystane aktywne metody warsztatowe, praca indywidualna oraz praca w grupach. Każdy uczestnik otrzyma bezpłatny dostęp do materiałów szkoleniowych, narzędzi Korpusu Solidarności oraz drobny poczęstunek i zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie lub mailowo o zakwalifikowaniu na szkolenie.

Prowadzenie: Aleksandra Łuczak, ola@centerko.org
Miejsce: Centrum OPUS, ul. Narutowicza 8/10
Termin do wyboru: 11 i 18 października 2019 r.

Zapisy przez formularz aplikacyjny dostępny tutaj

Aby skorzystać z pełnej oferty Programu Korpus Solidarności zarejestruj się w Systemie Obsługi Wolontariatu

Szkolenie podstawowe przygotowujące wolontariuszy do udziału w Korpusie Solidarności pn. „Wolontariat w pierwszych krokach” dofinansowane jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *