spotkania dla organizatorów wolontariatu

spotkania dla organizatorów wolontariatu

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach/spotkaniach informacyjnych skierowanych dla liderów i kierowników nt. organizacji wolontariatu w placówce.

Podczas spotkań uczestnicy poznają zasady udziału w Korpusie Solidarności, istotę pracy z wolontariuszami, zakres prac koordynatora wolontariatu w placówce, prawa i obowiązki wolontariusza. Potencjalni organizatorzy wolontariatu dowiedzą się, jak odpowiednio przygotować się do przyjęcia wolontariuszy oraz otrzymają kompendium wiedzy do dalszej edukacji. Spotkania odbędą się w dn. 22. i 29.10.2019 r. (jeden termin do wyboru) w Centrum OPUS przy ul. Narutowicza 8/10. Skierowane są do przedstawicieli organizacji i instytucji, którzy do tej pory nie współpracowali z wolontariuszami i chcieliby wdrożyć nowe rozwiązania w swoich strukturach. Uczestnicy mają zapewniony poczęstunek oraz dostęp do materiałów dydaktycznych.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza on-line do dn. 20.10.2019 r. Ilość miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj
W razie pytań, prosimy o kontakt do naszego doradcy, Magdaleny Kaźmierczak (magda.animacje@centerko.org).

Spotkanie organizatorów wolontariatu

Pełen dostęp do Programu Korpus Solidarności dostępny jest za pośrednictwem Systemu Obsługi Wolontariatu.

Spotkania dofinansowane są przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *