Regionalny Punkt Doradztwa Wolontarystycznego – wyniki rekrutacji

Regionalny Punkt Doradztwa Wolontarystycznego – wyniki rekrutacji

Z przyjemnością publikujemy listę uczestników projektu „Regionalny Punkt Doradztwa Wolontarystycznego”, z którymi będziemy pracować przez najbliższe 1,5 roku nad wdrażaniem nowych rozwiązań w placówkach, związanych z organizacją i zarządzaniem wolontariatem.

lista uczestników projektu

Będzie to rozwojowy czas przeznaczony na wzmacnianie wolontariatu w regionie oraz budowanie sieci Lokalnych Centrów Wolontariatu. Wszystkim aplikującym gratulujemy udziału oraz życzymy owocnej współpracy i nowych pomysłów w czasie udziału w projekcie.

Startujemy już 31.05 o godz. 09.00 w Centrum OPUS przy ul. Narutowicza 8/10 szkoleniem z zakresu teoretyczno-praktycznych aspektów wolontariatu. Ponadto, wszyscy uczestnicy projektu będą mogli korzystać z bezpłatnego wsparcia tutora, który będzie dostępny w naszym biurze podczas dyżurów w czwartki w godz. 08.00 – 12.00. Poniżej program wsparcia.

ścieżki rozwoju

 

Projekt „Regionalny Punkt Doradztwa Wolontarystycznego” dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 i realizowany w terminie 01.03.2019 – 30.11.2020.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *