plenerowe animacje

plenerowe animacje

W dniu 07.09.2019 r. w godzinach porannych wbiegłam pośpiesznie na teren Zatoki Sportu by po raz pierwszy służyć jako wolontariusz. Na miejscu rozpoznałam grupę sympatycznych osób, która z uśmiechem na ustach i wielkim planem w głowach opowiadała o tym, co tu dzisiaj się wydarzy. To właśnie grupa z „Centerko”!

Dzień Marzyciela to wielka pływacka sztafeta, w której uczestniczyły i bawiły się świetnie całe rodziny!

Dzięki naszemu zespołowi udało nam się ułożyć świetną mapę zabaw dla najmłodszych kibiców. Były to zabawy sprawnościowe, ruchowe i manualne. Każda przebyta plansza prowadziła naszych małych gości po małe upominkowe nagrody.

Od samego rana mieliśmy mnóstwo pracy, a pomimo niezachęcającej pogody po chwili już powitaliśmy najmłodszych wraz z rodzeństwem i rodzinami. Energia i zapał do zabawy nikogo w ten dzień nie opuszczały. Co widać było po wynikach uczestników!

Dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas!

Sylwia Balińska

Plenerowe animacje towarzyszące wydarzeniu „Dzień Marzyciela” dofinansowane zostało przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *