Pierwsze koty za płoty – spotkania rozwijające dla wolontariuszy

Pierwsze koty za płoty – spotkania rozwijające dla wolontariuszy

Wolontariuszu! Chcesz wziąć udział w ciekawych warsztatach, podczas których nauczysz się umiejętności przydanych m. in. w pracy z dziećmi? Chcesz poznać swoje mocne strony i wykorzystać je w działaniach na rzecz innych? Zapraszamy Cię na spotkania.

Spotkania będą świetną okazją do wspólnej zabawy i integracji z innymi wolontariuszami. Nie zabraknie tu ćwiczeń animacyjnych, żonglerki, skręcania balonów, tańca i zadań komunikacyjnych.

Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. W warsztatach mogą uczestniczyć osoby nowe oraz z doświadczeniem w działaniach społecznych. Uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie lub mailowo o zakwalifikowaniu na zajęcia.
Każde spotkanie trwa 3 godziny dydaktyczne z przerwami. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Dla osób spoza Łodzi przewidziany jest zwrot kosztów dojazdu 🙂

Prowadzenie: Aleksandra Łuczak, ola@centerko.org
Miejsce: Centrum OPUS, ul. Narutowicza 8/10
Terminy zajęć: 8, 15, 22, 29 listopada 2019
Formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj

W przypadku chęci skorzystania z pełnej oferty Programu Korpus Solidarności, należy zarejestrować się w Systemie Obsługi Wolontariatu.


Spotkania dofinansowane są przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności oraz Urząd Miasta Łodzi w ramach zadania „Prowadzenie działań zmierzających do utworzenia i prowadzenia Łódzkiego Centrum Wolontariatu”.

3 thoughts on “Pierwsze koty za płoty – spotkania rozwijające dla wolontariuszy

  1. Młodsi pod opieką rodziców, ewentualnie. Wszelkie pytania prosimy kierować bezpośrednio do trenerki, p. Aleksandry Łuczak (ola@centerko.org)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *