Decydujesz Pomagamy!

Decydujesz Pomagamy!

Z radością informujemy, iż nasz projekt „Wolontariat w rytmie hip-hop”, zgłoszony do programu Tesco „Decydujesz, pomagamy”, zakwalifikował się do II etapu.

Co to znaczy? To znaczy, że od dziś do 14 lipca w wybranych sklepach Tesco można oddać głos na nasz pomysł. Głosujemy za pomocą żetonów, wydawanych przez kasjerów, które należy wrzucić do specjalnej urny z tytułem projektu. Sklepy, w których można oddać głos mieszczą się w następujących lokalizacjach:

  • ul. Marysińska 104
  • ul. Franciszkańska 31
  • ul. Gdańska 81
  • ul. Retkińska 106
  • ul. Wyszyńskiego 107

Dzięki Wam będziemy mogli zdobyć grant na realizację naszej inicjatywy. A o co w niej chodzi? Celem projektu „Wolontariat w rytmie hip-hop” jest zaangażowanie seniorów w wolontariat poprzez niesztampowe działania. Przez 3 miesiące będą regularnie uczestniczyć w warsztatach tańca hip-hop, spotkaniach z inspirującymi gośćmi oraz zostaną przeszkoleni z planowania i realizacji działania wolontarystycznego. Na koniec zrealizują własny pomysł z wykorzystaniem hip-hopu dla lokalnej społeczności (np. zajęcia dla dzieci, czy pensjonariuszy DPS). Otrzymają też garść inspiracji, które będą mogli regularnie realizować po projekcie.

Więcej informacji na naszym wydarzeniu tutaj

To co, wchodzisz w TO? Głosuj, udostępniaj informacje oraz zachęcaj innych do zaangażowania się w akcję!

 

2 thoughts on “Decydujesz Pomagamy!

  1. Popieram .Sama jestem zainteresowana,proszę dac znać,jakaś informacje gdzie są takie zajęcia ,mieszkam na Górnej.Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *