Całkiem nowe gry planszowe!

Całkiem nowe gry planszowe!

Pamiętacie nasze charytatywne wieczory gier dla wolontariuszy? Mamy w planach, żeby zrobić z tego cykliczne wydarzenie i częściej spotykać się, integrować w wolo- rodzince, a przy okazji robić coś dobrego dla innych. Dlatego zachęcamy Was do wsparcia naszej zbiórki. Chcielibyśmy kupić kilka fajnych gier planszowych na spotkania 🙂

Każdy wieczór gier jest nie tylko okazją do zacieśniania więzi, ale także możliwością, by w jakiś sposób wesprzeć potrzebujących. Kiedyś podczas takiego wieczoru zorganizowaliśmy dodatkowo zbiórkę artykułów szkolnych dla dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Ksawerowie. Biletem wstępu na wydarzenie była właśnie jakaś rzecz przydatna uczniowi 🙂 Zbiórka zakończyła się ogromnym sukcesem, a wolontariusze świetnie się bawili, a nawet uczyli, spędzając czas przy planszówkach.

Dzięki zakupie gier będziemy mogli częściej zorganizować dla Was wolo- rozgrywki, korzystając z własnych planszówek. Już teraz serdecznie zapraszamy Was na kolejną edycję charytatywnej gralni w Centerku 🙂 Z całkiem nowymi grami, w całkiem nowej sali po remoncie!

Naszą inicjatywę można wspierać za pośrednictwem portalu zrzutka.pl lub siepomaga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *