wywiad w Ret Sat

wywiad w Ret Sat

Nie od dzisiaj wiadomo, że aby nastąpił wpływ środków pieniężnych, musi nastąpić sprzedaż. RCW „Centerko” posiada swojego syna Go Pomost! oraz swoją córkę Akcja-Animacja!- tak pięknie podsumowała pani Monika Sawicka rozmowę z nami podczas nagrania. Go Pomost! jest grupą taneczną, która jest na rynku od 10 lat. Akcja-Animacja! od niespełna roku. Chcemy aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym na obszarze Łodzi, okolic, a w przyszłości realizować zlecenia na terenie całego kraju.

Każda usługa w momencie wprowadzenia na rynek, ma możliwość dotarcia do większego grona odbiorców pod warunkiem, gdy jest dobrze promowana. Promocja odgrywa istotną rolę nie tylko w procesie dotarcia do klienta, ale także, mówiąc wprost, wstępnej prezentacji. Po zapoznaniu się z daną usługą, następuje decyzja klienta co do skorzystania z oferty. Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnego klienta, i mając na uwadze jakość świadczonej usługi, co najmniej raz w tygodniu animatorzy grupy Akcja-Animacja i Go Pomost! pod okiem Mariusza Kołodziejskiego- instruktora i animatora z wieloletnim doświadczeniem- na sali tanecznej wyciskają ostatnie poty. Promocja usługi to wysokie prawdopodobieństwo sprzedaży w przyszłości, co prowadzi do rozwoju obu grup. Jako liderka grupy Akcja-Animacja! i członek zespołu Go Pomost! wiadomym było, że propozycja przeprowadzenia wywiadu z panią Moniką Sawicką to szansa na zdobycie potencjalnego klienta. Jak nie dzisiaj, to w przyszłości.

W związku z tym nie mogłam takiej okazji przepuścić i nie mogło mnie zabraknąć dn. 13.03.2017 w telewizji Ret Sat. Tego dnia były ze mną w studio Ula Szpetkowska i Gosia Sikora z synkiem Danielem. Wywiad trwał zgodnie z ustaleniami ok. 30 min. Przyznam się, że pierwszy raz miałam przyjemność przeżyć takie doświadczenie i szczerzę powiem, że odczuwałam stres. Kiedy robisz coś pierwszy raz, to według psychologów, jest to naturalna reakcja organizmu. Czułam na swojej buzi spięte mięśnie, ba nawet ciśnienie skoczyło mi, bo czułam że mam wypieki na policzkach … Byłam podekscytowana całą sytuacją. Światła, mikrofon, kamera, pytania bezpośrednie do każdej z nas. W studio panowała bardzo ciepła, rodzinna atmosfera, którą wytworzyła pani Monika Sawicka. Dzięki niej ten początkowy stres, jak tylko minęły pierwsze minuty wywiadu, zamienił się w stres motywujący i mobilizujący. Pamiętam jak w pewnym momencie mogłam poczuć się już wystarczająco pewnie, że w końcu rzuciłam żartem podczas nagrania. Kiedy bliskie osoby zadają mi teraz pytanie: jak było? mogę szczerze odpowiedzieć, że było wspaniale!

Jestem głęboko przekonana, bez względu na ostateczną własną ocenę wywiadu, że zrobiłam wszystko co w mojej mocy, aby zaprezentować nas najlepiej jak potrafię. Dodam jeszcze, że to nie jedyna nasza wizyta e telewizji Ret Sat. W dn. 18.02. o szkoleniach i sferze rozwoju opowiadała Magda Korczyk-Waszak 🙂

Magdalena Kaźmierczak

 

1 thought on “wywiad w Ret Sat

  1. Syn Go Pomost i córka Akcja- Animacja… ale to czaderskie określenie!! Gratki za super występ 🙂 Brawo Gwiazdy telewizji :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *