wizyta w Domu w Łodzi

wizyta w Domu w Łodzi

Moja praca to moja pasja i cieszę się, że każdego dnia przytrafia mi się coś nowego, inspirującego oraz mogę spotykać wspaniałych ludzi. I tak dziś, czyli 30 maja, wybrałem się do Fundacji „Dom w Łodzi”, aby uczcić 10-tą rocznicę istnienia Domu Dziecka dla Dzieci Chorych.

Zaproszenie otrzymałem od Marty Libiszewskiej-Jóźwiak, która dba o wizerunek i promocję organizacji. Na miejscu zobaczyłem wiele znajomych twarzy – wolontariuszy, koordynatorów wolontariatu oraz zaprzyjaźnionych pracowników Fundacji. Wydarzenie odbywało się na kolorowym Placu Zabaw, który został stworzony dzięki wygranej Pani Aleksandry Szwed w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Oczywiście, nie zabrakło bohaterki zamieszania, która dokonała symbolicznego otwarcia Placu. Pani Ola, drobna kobieta, okazała się się bardzo sympatyczną i otwarta osobą. Chętnie rozmawiała z gośćmi, bawiła się z wszystkimi dziećmi i rozdawała promienne uśmiechy. Było wiele wzruszeń, uniesień i chwil refleksji. Najważniejsza jest, bowiem radość dzieci 🙂 Na koniec nie zabrakło tortu urodzinowego i wspólnego zdjęcia.

W imieniu zespołu Regionalnego Centrum Wolontariatu „Centerko” składam najserdeczniejsze życzenia dla Fundacji – aby Wasze działania były coraz szersze i dawały radość podopiecznym oraz wszystkim zaangażowanym w ich realizację 🙂 100 lat!!!

Mariusz Kołodziejski

1 thought on “wizyta w Domu w Łodzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *