Szkolenie „Wolontariat na ścieżce kariery”

Szkolenie „Wolontariat na ścieżce kariery”

Regionalne Centrum Wolontariatu „CENTERKO” zaprasza wszystkich, którzy planują ścieżkę zawodową lub poszukują nowych sposobów na poprawę własnej atrakcyjności na rynku pracy na szkolenie aktywizujące „Wolontariat na ścieżce kariery”. Warsztat odbędzie się 25.08.2017 (piątek) przy ul. Próchnika 7, I piętro, w godz. 16.00-20.00.

  • Jeśli ważny jest dla Ciebie rozwój kompetencji i praca zgodna z pasją,
  • Jeśli jesteś osobą poszukującą sposobów na zwiększenie swojej atrakcyjności na rynku pracy,
  • Jeśli nie wiesz co masz do zaoferowania pracodawcy lub czujesz się zagubiony na drodze zawodowej.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

DLA KOGO?

Na szkolenie zapraszamy wszystkich, którzy są na etapie planowania ścieżki zawodowej lub poszukują nowych sposobów na poprawę własnej atrakcyjności na rynku pracy. Będzie nam miło gościć tych, którzy chcą odważnie przeanalizować swoje zasoby, skorzystać z ciekawych narzędzi aktywizujących i podjąć inicjatywę do działania wolontarystycznego.

KORZYŚCI DLA CIEBIE

Wiedza – poznasz kilka narzędzi z zakresu planowania kariery oraz dowiesz się jakie są skuteczne metody poszukiwania pracy.

Umiejętności – w czasie warsztatu będziesz mógł/mogła praktycznie przećwiczyć metody wspierające Cię w planowaniu kariery i poszukiwaniu pracy

Wartość dodatkowa – będziesz miał/a okazję poznać innych i wymienić doświadczenia z tymi, dla których wolontariat stał się istotnym krokiem do zwiększania swoich kompetencji.

GDZIE I KIEDY?

Szkolenie zaplanowane jest w jednodniowej sesji i odbędzie się 25.08.2017 r. w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu „CENTERKO”, ul. Próchnika 7, w godzinach 16.00 – 20.00.

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ?

Szkolenie jest inspiracją do pracy nad rozwojem własnej ścieżki zawodowej. Dzięki ćwiczeniom praktycznym przejdziemy drogę od analizy własnego potencjału do sposobu zwiększenia swojej atrakcyjności dla pracodawcy poprzez aktywność wolontarystyczną.

PROWADZĄCA

Magdalena Korczyk-Waszak – Trenerka z zakresu rozwoju organizacji i zarządzania kompetencjami, planowania ścieżki kariery i aktywizacji zawodowej, rozwoju osobistego, aktywności społecznej i wolontariatu; Coach specjalizująca się w sesjach indywidualnych i grupowych w obszarze coachingu kariery, coachingu zawodowego i life-coachingu, w tym coachingu relacji. Mentorka z zakresu wdrażania innowacyjnych programów wolontarystycznych w sektorze organizacji pozarządowych, w instytucjach publicznych i biznesie. Właścicielka firmy szkoleniowej Prado. Przestrzeń Rozwoju i Inspiracji.

INWESTYCJA I WARUNKI UCZESTNICTWA

Udział w szkoleniu jest odpłatny (szczegóły w załączonym programie)

Warunkiem uczestnictwa jest wniesienie opłaty i przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (załącznik) do dnia 23.08.2016 na adres: gosia@centerko.org

INFORMACJE DODATKOWE

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA – Decyduje kolejność zgłoszeń!

Szkolenie zostanie zrealizowane w przypadku zebrania minimalnej ilości osób w grupie określonej przez organizatora. W przypadku odstąpienia od realizacji szkolenia nastąpi zwrot kosztów.

Program – Wolontariat na ścieżce kariery

Formularz-zgłoszeniowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *