wyzwanie taneczne

wyzwanie taneczne

Początek roku to nowe plany i wyzwania. My też mamy dla Was wyzwanie – wyzwanie taneczne!!! Dołącz do naszych wolontarystycznych ekip, trenuj pod okiem fachowych trenerów i wykorzystuj nabyte umiejętności podczas akcji wolontarystycznych.

Obecnie prowadzimy nabór do grup:

  • Yoł Yoł Seniorzy – formacja złożona z wolontariuszy 60+, tańcząca hip-hop. Zajęcia odbywają się w piątki w godz. 11.00 – 13.00 (start: 10.01), składają się z rozgrzewki, nauki kroków podstawowych oraz powtarzania rutyn tanecznych. Kładą nacisk na poprawę ogólnej sprawności, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz pamięci rytmicznej. Instruktor: Seweryn Obałka,
  • Go Pomost! – formacja złożona z wolontariuszy bez ograniczeń wiekowych, którzy kochają taniec i lubią występować. Zajęcia odbywają się w soboty w godz. 14.00 – 16.00 (start: 11.01) i są ukierunkowane na tworzenie choreografii i etiud tanecznych, prezentowanych podczas działań społecznych. Instruktor: Mariusz Kołodziejski.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo do dn. 10.01.2020 r.: kontakt@centerko.org

Warsztaty odbywają się regularnie w Stowarzyszeniu „Pomost” przy ul. Próchnika 7 (I piętro). Na zajęcia zabieramy obuwie i luźny strój na zmianę oraz butelkę wody.

Jeśli podoba Ci się to, co robimy, ale nie możesz wziąć udziału w naszych działaniach, wesprzyj nas na Patronite oraz Zrzutka.pl. Nasi wolontariusze na pewno będą Ci wdzięczni oraz podziękują w mediach społecznościowych.

1 thought on “wyzwanie taneczne

  1. Pingback:Wolontariat w rytmie hip-hop [podsumowanie] – Centerko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *