#centerkoweSOS

#centerkoweSOS

Znaleźliśmy się wszyscy w trudnym czasie. Nietypowa sytuacja, której doświadczamy, zmusiła nas do modyfikacji działań. Dlatego wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, uruchomiliśmy na naszej stronie na Facebooku akcję informacyjną.

Chcemy być z Wami i dla Was. Codziennie, od 16 marca, publikujemy pod hashtagiem centerkoweSOS grafiki i filmy skierowane do różnych grup. Posty są zbiorem ważnych informacji, linków i porad; są inspiracją dla wolontariuszy i koordynatorów jak obecnie odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Opowiadamy jak mądrze organizować pomoc, jak dbać o swoje bezpieczeństwo; podpowiadamy jak się zaangażować i gdzie zgłosić się po pomoc. Wspólnie z koordynatorami i przedstawicielami sektora pozarządowego staramy się podczas wideokonferencji budować wspólną przestrzeń wsparcia, wymiany pomysłów i nowych rozwiązań. Nie zapomnieliśmy także o naszych wolontariuszach seniorach i proponujemy im ćwiczenia w domu, dla zachowania kondycji ciała i umysłu.

Planujemy kolejne debaty, spotkania online, streamingi i inne atrakcje. Czekajcie na dalsze materiały!

Tymczasem życzymy wszystkim zdrowia, sił i wytrwałości. Pamiętajmy o innych i rozejrzyjmy się wokoło, czy ktoś nie potrzebuje pomocy.
Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się w realu 🙂

Więcej o akcji dowiesz się na Transfer Dobra TV

Zespół RCW „Centerko” 

2 thoughts on “#centerkoweSOS

  1. Pingback:DEBATA ON-LINE „WOLONTARIAT W KRYZYSIE” – Centerko

  2. I proszę też o” Centerkowe” bezpieczeństwo . Życzę dla całej kadry „Centerkowej ” wraz z koordynatorami ogromnie dużo zdrowia i sił , abyście robili wspaniałe akcje i inicjatywy .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *