Centerkowe koło ratunkowe

Centerkowe koło ratunkowe

Wirus pokrzyżował nam plany, wiele z naszych wydarzeń musiało zostać odwołanych lub przełożonych na inny termin. Ale nie poddaliśmy się! Od razu ruszyliśmy z akcją #centerkoweSOS.

Od 16 marca codziennie przez 11 tygodni wrzucaliśmy dla Was posty i filmiki. Każdy pracownik zajął się swoją działką. Były grafiki informacyjne, filmiki podnoszące na duchu, tutoriale taneczne, spotkania na zoomie i wiele innych. Mamy nadzieję, że każdy znalazł coś dla siebie i, że ta wiedza była dla Was użyteczna 🙂

Centerkowe SOS zakończyliśmy wraz z końcem maja, jednak niejako przedłużeniem tej akcji jest inicjatywa Telefon w koronie. Jest to nasza infolinia wsparcia prowadzona przez wolontariuszy- ekspertów. Na telefon możecie dzwonić ze wszystkimi pytaniami, obawami i niejasnościami związanymi z trwającą nadal epidemią, ale i odmrażaniem działań ze zdalnych na stacjonarne. Zachęcamy do kontaktu!

Więcej o naszej akcji na portalu tulodz.pl

Do zobaczenia 🙂

Aleksandra Łuczak


Akcja została zrealizowana w ramach zadania „Przeprowadzenie działań zmierzających do utworzenia i prowadzenia Łódzkiego Centrum Wolontariatu” dofinansowanego z budżetu Miasta Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *