Budżet Obywatelski 2017/2018

Budżet Obywatelski 2017/2018

Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko” to przestrzeń ciągłego rozwoju i krzewienia kreatywnej myśli. Naszym celem jest zintensyfikowanie działań wolontarystycznych w Łodzi dzięki realizowanym projektom i programom tematycznym.

Tym razem zgłosiliśmy nasz pomysł do Budżetu Obywatelskiego, który został pozytywnie zarekomendowany i uzyskał nr L0131. Chcielibyśmy rozwinąć koncepcję Akademii Wolontariatu Seniora, aby wolontariat seniorów był w naszym mieście dostrzegany i promowany. W programie Akademii nie zabraknie działań społecznych, szkoleń i warsztatów tematycznych:

• wokalno-teatralne
• fotograficzno-dziennikarskie
• muzyczno-taneczne
• kosmetyczno-ekologiczne.

Będzie to więc miejsce inspiracji, integracji i znajomości oraz wymiany pozytywnej energii.

Jak sprawić by Akademia Wolontariatu Seniora działała?

Wystarczy zagłosować na projekt ponadosiedlowy w terminie 16.09. – 08.10.2017, tradycyjnie lub internetowo. Wszelkie informacje dostępne są tutaj

Budżet 2017-18

Zachęcamy również do obejrzenia naszego filmiku promocyjnego 🙂

 

Zagłosować można również w takcie Festiwalu Budżetu Obywatelskiego w dn. 16.09.2017 na ul. Piotrkowskiej (między ul. Struga a Zamenhofa). Będziemy tam razem z wolontariuszami animować punkt promocyjny i udzielać informacji nt. projektu Akademia Wolontariatu Seniora. Odwiedzajcie nasze stoisko w godz. 12 – 16.00 🙂

2 thoughts on “Budżet Obywatelski 2017/2018

  1. To piękna inicjatywa. Seniorzy mają wiele pasji , dużo pomysłów i energii, a przede wszystkim chcą działać. Realizując program Akademii Wolontariatu seniora Centerko może pomóc wielu osobom : i tym , którzy tej pomocy potrzebują i tym , którzy tę pomoc chcą dać. Dla seniorów ważna jest integracja, pozytywna energia i radość życia. Ten program im to gwarantuje. Brawo Centerko!

  2. Pingback:pracowity wrzesień – Centerko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *