4 Forum Energii Społecznej
W piątek 19.06.2026 r. miałam przyjemność uczestniczyć w IV Forum Energii Społecznej: ODPORNE SPOŁECZNOŚCI w Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Łodzi. Wydarzenie rozpoczęło się częścią inauguracyjną “Odporne społeczności: rola i znaczenie lokalnych sieci.” Kolejnym punktem wydarzenia był mój udział w sesji 2 “Strażnicy Systemu – Silne NGO jako gwarancja stabilności.” Na samym początku głos zabrałaWięcej o4 Forum Energii Społecznej Czytaj dalej…