Yoł Yoł Seniorzy [nabór do grupy]

Yoł Yoł Seniorzy [nabór do grupy]

Jesteś zaangażowanym seniorem, lubisz pomagać innym, a taniec to Twoja pasja???? Zapisz się do grupy Yoł Yoł Seniorzy!!!

Yoł Yoł Seniorzy to ekipa aktywnych i kreatywnych wolontariuszy 60+, których połączyła pasja do muzyki i tańca hip-hop. Grupa powstała w sierpniu 2019 r. jako efekt działań realizowanych w ramach projektu „Akademia Wolontariatu Seniora” Regionalnego Centrum Wolontariatu „Centerko” (2014 – 2018) i już od „pierwszych kroków” skradła serca lokalnej społeczności.

Formację tworzą emerytowani urzędnicy, nauczyciele, sprzedawcy, wykładowcy, którzy pod okiem trenera, Seweryna Obałki spotykają się raz w tygodniu, aby zgłębiać tajniki styli ulicznych i rozwijać swoje artystyczne zainteresowania. Yoł Yoł Seniorzy mieli już okazję zaprezentować się na dużej scenie, m.in. uświetnili Galę Wolontariatu w Łodzi i Pabianicach, Taneczną Gwiazdkę szkoły tańca Urban Dance Zone w Teatrze „Dom” oraz zatańczyli w programie „Dzień Dobry TVN”.

Grupa jest otwarta i cały czas poszukuje nowych członków tak, aby stale rozwijać i najszerzej promować kulturę hip-hop wśród seniorów. Każde zajęcia składają się z rozgrzewki, nauki kroków podstawowych i krótkich choreografii oraz ćwiczeń wzmacniających i wyciszających. Efekty można podziwiać na filmikach i tutorialach regularnie zamieszczanych na kanale You Tube RCW „Centerko” oraz grupie fb Yoł Yoł Seniorzy.

Warunkiem udziału w warsztatach grupy, jest mailowe zgłoszenie uczestnictwa do dn. 05.09 br. na adres: kontakt@centerko.org

Informacje o terminach zajęć podamy indywidualnie zgłoszonym osobom po zakończeniu rekrutacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *